FAQ - nejčastěji kladené otázky

 Určitě máte mnoho otázek. Zde naleznete ty nejčastější dotazy. Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Napište nám zprávu nebo zavolejte. Doporučujeme pročíst si podrobně také naše obchodní podmínky. 

 1. Jaká je cena svatebního focení / natáčení?
  Orientační ceník služeb vám rádi zašleme na požádání. Pokud nevyhovuje žádný z uvedených balíčků, rádi vám vytvoříme nabídku na míru.

 2. Jaké další služby nabízíte? 
  Specializujeme se na foto a video služby, ale rádi vám zajistíme také kvalitní fotokoutek / fotobudku, ověřeného DJ či kapelu a mnoho dalšího. Pokud něco náhodou nedokážeme zajistit sami, určitě vám alespoň rádi poradíme či někoho doporučíme.

 3. Budeme mít uzavřenou smlouvu?
  Ano, smlouvu uzavíráme na všechny naše služby, tedy nejen na foto a video služby, ale také na DJ, fotokoutek či jiné doplňkové služby. Pokud u nás objednáte služeb více, budete mít jednu smlouvu na vše, dokonce za zvýhodněných podmínek!

 4. Působíte po celé ČR? Jak je to s dopravou?
  Ano, působíme po celé ČR. Doprava u celodenních svateb může být zcela zdarma. Záleží na výběru balíčku.

 5. Plánujeme svatbu v zahraničí. Jak je to s dopravou a ubytováním?
  Pokud se jedná o svatbu např. na Slovensku, v Polsku či v Rakousku, platí obdobné podmínky jako u svateb v ČR. U

 6. Plánujeme svatbu u moře. Jak je to s dopravou a ubytováním?
  Domluvíme se individuálně tak, aby to bylo pro všechny strany výhodné a zajímavé. Rádi budeme součástí vaší zahraniční svatby. 

 7. Jak probíhá rezervace termínu? Platí se záloha?
  Volný termín si můžete ověřit zasláním zprávy, přes email hello@eventphoto.cz či telefonicky. Pokud jste již rozhodnuti zvolit naše služby a máte vybrán balíček, který si přejete objednat, dalším krokem je sepsání smlouvy, kterou po schválení podepíšete a uhradíte rezervační poplatek (zálohu), poté je termín závazně rezervován.

 8. Rozhodli jsme se svatbu zrušit/přesunout z osobních důvodů, vrátíte nám peníze?
  Záleží, kdy se rozhodnete objednávku zrušit. Podrobné informace ohledně storna naleznete ve smlouvě a obchodních podmínkách. Rezervační poplatek je nevratný a v případě změny termínu se hradí nový rezervační poplatek.

 9. Nevíme, jestli svatba proběhne kvůli koronaviru a nařízených opatření, vrátíte nám peníze?
  Osobní obavy z nemoci nejsou bohužel důvodem pro vrácení peněz. Podrobné informace ohledně storna naleznete ve smlouvě a obchodních podmínkách. Dojde-li však k přímému ohrožení termínu svatby v důsledku nařízení vlády, máte možnost přesunutí rezervace bezplatně na nový termín.

 10. Je nutné se přes svatbou sejít? Jak dlouho taková schůzka trvá?
  Doporučujeme se sejít se všemi důležitými dodavateli u kávy nebo si aspoň zavolat či dát videohovor a probrat vaše finální představy a přání. Taková schůzka může být na 10 minut nebo na hodinu, záleží jen na vás. Osobní schůzku lze také spojit s předsvatebním focením, kde si můžete také vyzkoušet, jak takové focení vlastně probíhá, poznat styl fotografa, a ten zase pozná, jaký styl focení vám vyhovuje a jak vám to nejvíc sluší.

 11. Jak probíhá předání fotografií / videa a za jak dlouho vše dostaneme?
  Předání probíhá nejčastěji elektronicky, formou odkazu ke stažení, případně zasláním na USB. Doba zpracování se během roku liší, orientační dobu dodání naleznete ve smlouvě. Zakázky zpracováváme postupně. Obvykle však 4-12 týdnů po svatbě.

 12. Dodání za 12 týdnů je strašně dlouho, proč to tak trvá a nešlo by to dřív?
  Odchodem ze svatby naše práce teprve začíná. Zpracování fotografií i videa zabere mnoho času a pokud si přejete kvalitní výsledek, je třeba s tím počítat. Zakázky navíc zpracováváme postupně. Přes vámi je tedy většinou několik dalších novomanželů a jiných klientů, kteří také čekají. Je třeba brát na vědomí, že jsme také jen lidi a nepracujeme (většinou) nonstop, chodíme často v týdnu do druhé práce, jezdíme na (neplacenou) dovolenou nebo máme rodinu a občas i spíme. V případě potřeby je však možné za příplatek domluvit se na expresním zpracování a pár nocí spát nebudeme nebo vezmeme volno v práci.. :)

 13. Je někde možné ohodnotit vaši práci?
  Určitě. Pokud jste byli spokojeni, za upřímnou recenzi budeme jen rádi, stejně jako doporučení. Ohodnotit nás může např. na stránce Google!
Rezervujte si nás online Jsme na Facebooku Jsme na Instagramu Jsme na YouTube